fblogo

VESELÝ DEN má svou živou podobu, ve formě interaktivních hudebně-divadelních představení. Od roku 2013 již odehrál desítky úspěšných, malých i velkých, představení (fotogalerie zde níže).

Aktuálně hrané představení se jmenuje "VESELÝ KONCERT".

Pro bližší informace pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 739 297 242 (604 586 683).

Interaktivní, hudebně divadelní vystoupení se skládá z krátkých hraných scének na různá témata (o sportu, o barvách, o zvířatech, o cestování, o jídle a zdravém bytí, o ročních obdobích, a pod.), která mezi sebou oddělují živě hrané písničky (vždy na dané téma). Vystoupení lze přizpůsobit charakteru konané akce. Základní program trvá cca 1 hodinu.

Představení je možné, dle konkrétní domluvy, rozšířit o tématické workshopy, hry a soutěže, nebo například pasování předškoláků a pod... Nabídku lze připravit „na klíč“, dle charakteru akce (od základního, hodinového představení, až po celodenní program s více účinkujícími, včetně celého technického zajištění a cateringu).

                        vystoupeni mouse 02      OBJEDNÁVKY NA PŘEDSTAVENÍ je možné dohodnout na termíny od 25. 9. 2019.                                                                                                                                                                                                                                                                   čtěte rubriku "Aktuálně"         vystoupeni mouse 03

FOTO-GALERIE z PŘEDSTAVENÍ zde (pro zastavení a zvětšení fotografie kliknětě přímo na ni) :

vystoupeni mouse big 03vystoupeni mouse big 02

© 2013 VESELÝ DEN